HAKKIMIZDA

Veziroğlu Auto Chip Tuning olarak 1976 Yılında kurulan Antalya merkezli, başta Chip Tuning olmakla beraber aracınızın yazılımsal sorunlarına çözüm üreten bir firmayız. 

1976 Yılından bu yana edindiğimiz tecrübelerle,müşterilerimizin araçlarına kendi aracımıza bakar gibi bakan,işimizi bilerek yapan uzman ekibimizle hem güler yüz hem müşteri memnuniyeti politikası izleyerek sorunlarınızı gidermek adına emek harcayan bir firmayız.

Asıl işimiz olan Chip Tuning de amacımız aracınızın gerçek gücünü ortaya çıkartarak aynı zamanda yakıttan tasarruf ederek cebinizden giden miktarın her geçen gün dahada düşmesidir.

Yaptığımız işlemin temeli ; aracın motor kapasitesi dahilinde olup , üretici tarafından kısıtlanmış güçleri ortaya çıkartmaktır.

Eğer siz de aracınızın Performansı Daha Yüksek ve Yakıt Tasarrufunun Daha Çok olmasını istiyorsanız ; yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle aracınızı güvenilir ellere bırakmak en doğru tercihiniz olacaktır.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz Veziroğlu Auto Chip Tuning olarak ilk temennimiz herkesin aracını Performansı Daha Yüksek görmesi ve Yakıt Tasarrufunun Daha Çok olmasını sağlayıp yoldan daha çok keyif almasını istemektir.

Müşterilerimize sağladığımız destek karşısında onların, Veziroğlu Auto Chip Tuning olarak bize sıcak yaklaşımını görmek.

Severek yaptığımız bu işi sadece bir meslek görerek değil,müşterilerimizin güler yüzü ve memnuniyeti için yapmak 1976’dan bu yana şirketimizin değişmeyen tek misyonudur.

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön