CHİP TUNİNG

Chip Tuning Nedir?

Chip Tuning, araç motor ECU (electronic control unite) sistemindeki yazılımın değiştirilerek yapılan güç artırım yöntemidir. Güç artırım uygulaması farklı amaçlar için de yapılabiliyor. Özellikle modifiye dünyasında çok uygulanır fakat günümüzde yakıttan tasarruf ederek motorundan daha fazla güç almak isteyen kişilerin de gözdesine hali gelmiş durumdadır Chip Tuning. Tabi bunun için öncelikle aracınızın uygun olması gerekmektedir.

Chip Tuning Aracınıza Nasıl Uygulanır?

Chip Tuning uygulamasının birçok ismi olduğu gibi “remap” da denilmektedir. Yani, ECU sistem düzenini yeniden şekillendirmek gibi açıklayabiliriz. İşlemlerimize ilk önce aracınızın buna uygun olup olmadığını tespit ederek başlıyoruz.İkinci aşamada aracınızı bilgisayara bağlayarak aracınızın standart verilerine bakıldıktan sonra dosya halinde dikkatli bir şekilde bilgilerinizi kaydediyoruz.Daha sonra aracınıza özel ayarlanan yazılımı araç beynine kaydederek aracınıza uygun olan güç artışını ve yakıt tasarrufunu sağlamış bulunuyoruz.

Chip Tuning'de Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Yıllardır bu sektörde bulunan bir firma olarak bizi tercih eden herkesin arabasına kendi arabamız gözüyle bakıyoruz.1976 yılından bu yana kazandığımız tecrübeler ve sayısızca araca uyguladığımız Chip Tuning’le elimizdeki verilerin doğruluğuna güvenerek size de aynı güvenceyle kapılarını açan bir firma olduğumuzu aracınızda yaşayacağınız yakıt tasarrufu ve performans artışıyla garanti ediyoruz.

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön